Nieuwe versie Bricks Patiënt (1.14.6) vanaf 12 april 2025

Op 12 april 2025 brengen we een nieuwe versie (1.14.6) van Bricks Patiënt uit.

Een vernieuwde Bricks Patiënt met oog op de toekomst

In deze nieuwe versie van Bricks Patiënt is het volledige koppelvlak met uw praktijk vernieuwd.

Door deze update sluit het portaal naadloos aan op zowel de webbased als de classic versie van Bricks Huisarts. Bovendien is het patiëntenportaal technisch voorbereid op de komst van inloggen met DigiD.

Alle wijzigingen kunt u vinden in de versie informatie raadplegen, deze kunt u vinden op Tetra informatie.

Wat verandert er bij het inloggen via DigiD?

Met de komende overgang naar inloggen met DigiD verandert ook de manier waarop patiënten toegang krijgen tot het portaal. Toont u Bricks Patiënt in een iframe op uw website, dan zal het portaal in een apart tabblad geopend worden wanneer de patiënt kiest voor “Inloggen met DigiD”. Deze aanpassing is doorgevoerd vanwege de regels rondom inloggen met DigiD.
Na het inloggen keert de patiënt dus niet terug naar het iframe op uw praktijkwebsite.

Let op: Inloggen met DigiD is nog niet beschikbaar. We kondigen op een later tijdstip via het blog aan wanneer dit beschikbaar komt.

Tip: voeg in uw portaal een link naar uw website toe

Om uw patiënten soepel toegang te geven tot uw website vanuit het portaal, raden we aan om via de beheeromgeving van het portaal een eigen menu-item toe te voegen aan het portaal met een verwijzing naar de website van de praktijk.
Meer informatie over het instellen van eigen menu-items vindt u in de handleiding.

Bereid uw website alvast voor

Wilt u alvast inspelen op de DigiD-login? Dan adviseren we u om de URL van het portaal op uw website nu al aan te passen naar [uw-praktijk].mijngezondheidsapp.nl wanneer u [uw-praktijk].app.tetra.nl gebruikt.

Heeft een website via bij praktijk.nl of bent u aangesloten bij Flexdokters, dan hoeft u niets te doen. Is dat niet het geval, neem contact op met de beheerder van uw website.

Meer informatie over de DigiD-koppeling delen we binnenkort via ons blog.