Tip: Historische weergave aanpassen bij protocollen

Tijdens het invullen van protocollen in de webbased versie van Bricks Huisarts is het mogelijk om eerder vastgelegde meetwaarden snel te raadplegen. Door op het “klokje” te klikken, krijgt u een overzicht van historisch ingevulde waarden. Deze worden onder elkaar weergegeven, zodat u eenvoudig kunt terugzien wat er eerder is vastgelegd.

Lees verder “Tip: Historische weergave aanpassen bij protocollen”

Bricks Huisarts behaalt als eerste webbased HIS het XIS Keurmerk

Met trots maken wij bekend dat Bricks Huisarts, het innovatieve en meedenkende Huisarts Informatie Systeem van Tetra, het XIS Keurmerk heeft behaald.

Daarmee is Bricks Huisarts het eerste volledig webbased HIS in Nederland dat deze erkenning ontvangt, een belangrijke mijlpaal in onze missie om de huisartsenzorg slimmer, veiliger en toekomstbestendig te maken.

Het XIS Keurmerk is ontwikkeld door NHG, LHV, InEen en LEGIO en waarborgt de kwaliteit, betrouwbaarheid en interoperabiliteit van informatiesystemen in de eerstelijnszorg. Dat Bricks Huisarts nu dit keurmerk mag dragen, bevestigt onze inzet voor kwaliteit, transparantie en samenwerking binnen de zorg-ICT.

“We zijn ontzettend trots op het behalen van het XIS Keurmerk. Het keurmerk bevestigt dat Bricks Huisarts niet alleen functioneel en technisch vooruitstrevend is, maar ook voldoet aan de standaarden die de huisartsensector vraagt.”

Met deze stap versterken we onze positie als leverancier van webbased zorgoplossingen en blijven we bouwen aan een toekomst waarin technologie het werk van huisartsen écht makkelijker maakt.

Vecozo koppelvlak

Mogelijk heeft u een bericht van Vecozo ontvangen over het oude koppelvlak dat per 31 maart 2026 wordt afgesloten.

Dit gaat over de koppeling waarmee de declaraties worden verstuurd.

Tetra heeft deze koppeling klaar. Een aantal Tetra praktijken maakt al gebruik van het nieuwe koppelvlak en ook bij uw praktijk wordt dit voor 31 maart 2026 geactiveerd. U hoeft hier niets voor te doen.